Zilean

Zilean

Zilean to nieco szalony, potężny mag, ktory wyspecjalizował się w magicznych manipulacjach czasem. Zielan jest jedyną istotą, która prztrwała zagładę miasta na pustkowiu Urtistanu w czasie Wojny Run. Zilean próbował za wszelkę cenę ocalić miasto. Rzucił potężne zaklęcia, które miały pokazać mu wszystkie możliwe ścieżki przyszłości. Dzięki temu chciał wybrać rozwiązanie, które ocaliłoby miasto.

Tak dał się pochłonąć manipulacjom czasu, że kiedy przybyli najeźdźcy Zilean był zawieszony w czasie nie mógł zrobić nic. Gdy w końcu udało mi się wydostać z mocy zaklęcia zobaczył tylko zgliszcza zrównanego z ziemią miasta. Przetrwała tylko wieża zegarowa, w której mieszkał i pracował Zilean.

Zilean Poradnik (wkrótce)

Zilean Najlepsze Buildy (wkrótce)

Szybko okazało się także, że Zilean w wyniku eksperymentowania z czasem zapadł na chronodysplazję. Mistyczną chorobę, które dała mu nieśmiertelność jednak oderwała jego jaźń od teraźniejszości. Ta potworna klątwa sprawia, że świadomośc Zielana przeskakuje na osi czasu do punktów oddalonych od siebie o setki lat. W jednym momencie Zilean kroczy ulicami miasta rodzinnego w latach jego rozkwitu by kilka sekund później stać na jego płonących zgliszczach.Zilean wstąpił w szeregi League of Legends mając nadzieję, że moc walczących w jej szeregach bohaterów pomoże mu zdjąć ciążącą na nim klątwe.

Zilean Statystyki

Obrażenia 48.6 (+3 / na level)
Zdrowie 380 (+71 / na level)
Mana 260 (+60 / na level)
Prędkość ruchu 335
Pancerz 6.75 (+3.8 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+0 / na level)
Regeneracja zdrowia 4.6 (+0.5 / na level)
Regeneracja many 6.95 (+0.65 / na level)

Zilean