Zac, Sekretny Wojownik

Zac, Sekretny Wojownik

Przedstawiamy nowego bohatera który lada dzień dołączy swoich towarzyszy na Polach Sprawiedliwości. Zac to sekretna broń stworzona przez alchemików z Zaun. Zac przedstawiony przez Riot będzie junglerem czy tez top-erem. Jak będzie w rzeczywistości zweryfikują oczywiście gracze. Zac podobny mechanizmem jest do Mundo, każda umiejętność kosztuje go nieco swojego życia, lecz coś co go różni może odzyskać to życia zbierając kawałki wroga z ziemi.

Zac Poradnik

Zac Top-Lane Build

Oto pierwszy ogląd umiejętności Zac-a:

Cell Division (Pasyw) – kiedy którakolwiek z umiejętności Zac’a zostanie użyta na przeciwniku, kawałek wroga upadnie na ziemię. Zac może go podnieść co regeneruje jego życie. Kiedy Zac ginie, rozpływa się na cztery kawałki które próbują zmienić się w całość, jeśli im się to uda to Zac odradza się z ilością hp adekwatną do tego ile kawałków przeżyło.

Stretching Strike – Zac zadaje cios z obu rąk który zadaje obrażenia oraz spowalnia przeciwnika.

 

Unstable Matter – ciało Zac’a eksploduje na około, zadając obrażenia przeciwnikom którzy znajdowali się w okolicy. Trafiony przeciwnik dostaje również obrażenia od swojego max. zdrowia.

 

Elastic Slingshot – Zac kumuluje swoje ładunki używając umiejętności aby skoczyć w stronę celu. Zasięg skoku zależy od uzbieranych ładunków. Lądując Zac zadaje obrażenia oraz stunuje wszystkich wrogów w pobliżu miejsca lądowania.

 

Let’s Bounce – Zac skacze w powietrze, spadając wyrzuca w powietrze, spowalnia oraz zadaje obrażenia wrogą znajdującym się w zasięgu. Zac skacze tak 3 razy, zadając obrażenia za każdym podskokiem.

Tutaj możemy zobaczyć pierwsze sceeny które wypuścił Riot:

Zac League of Legends

Zac League of Legends nowa postać

Zac LoL