Vayne

Vayne

Shauna Vayne pochodzi z jednej z najbardziej arystokratycznych rodziny Demacii. Dorastała w luksusie i bogactwie, otoczona przez służbę i kochającą rodzinę. Sielanka trwała do momentu gdy ojcem Shauny zainteresowała się potężna wiedźma. Pokonała ona pałacowych strażników i zaczęła torturować rodzinę Vayne. Młoda Shauna przerażona uciekła. Tej nocy w sercy Shauny Vayne na stałe zagościła zimna nienawiść i pragnienie zemsty.

Vayne Poradnik (wkrótce)

Vayne Najlepsze Buildy (wkrótce)

Dzięki pieniądzom i wpływom swojej rodziny Shauna rozpoczęła wyczerpujące szkolenie pod okiem najlepszych mistrzów. Wraz z osiągnięciem pełnoletności była już wspaniałą wojowniczką, lepszą w tym fachu niż niejeden mężczyzna. Vayne stała się obrończynią Demacii, Nocną Łowczynią, która poluje na istoty skorumpowane przez czarną magię. Żadna wiedźma czy czarny mag nie mogą czuć się już bezpiecznie w Demacii.

Dla Shaun szokiem był fakt, ze w Leage of Legends walczą istoty do szpiku kości przesiąknięte złem. Postanowiła przyłączyć się do Ligii żeby wyeliminować właśnie tych bohaterów.Vayne Statystyki

Obrażenia 50 (+3.25 / na level)
Zdrowie 359 (+83 / na level)
Mana 173 (+27 / na level)
Prędkość ruchu 330
Pancerz 9.3 (+3.4 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+0 / na level)
Regeneracja zdrowia 4.5 (+0.55 / na level)
Regeneracja many 6.3 (+0.4 / na level)

Vayne LoL