Urgot

Urgot

Urgot był w latach swojej świetności jednym z najsławniejszych wojowników Noxus. Zawsze pierwszy rzucał się do ataku i siał spustoszenie w szeregach wrogów. Opowiadano legendy o tym, że śmierć nie może go zabrać. Jakich ran by nie odniósł zawsze jakoś udało mu się przeżyć. Jednak lata walki i setki odniesionych mniejszych i większych ran w końcu odcisnęły piętno na ciele Urgota. Okaleczone i zwyrodniałe ciało nie było w stanie dalej znieść trudów pola bitwy.

Urgot Poradnik (wkrótce)

Urgot Najlepsze Buildy (wkrótce)

W zamian za zasługi na polu walki Urgota mianowano katem. Jego zniszczone kończyny zostały zastąpione przeszczepami w kształcie kos, które pozwalały mu wykonywać wyroki. Ze względu na swoją militarną przeszłość Urgot często towarzyszył oddziałom wojskowym w wyprawach na dalsze terytoria gdzie zajmował się egzekucjami.

W trakcie jednej z takich wypraw oddział Urgota pojmał księcia Damacii Jarvana IV. Było to zbyt daleko od Noxus więc zamiast transportować tam więźnia postanowiono od razu wykonać egzekucję. Jednak w ostatniej chwili pojawił się Garen na czele elitarnych oddziałów Demacii. Książę Jarvan został odbity, a Urgot pokonany i zabity przez Garena. Ciało kata zostało przekazane Ponurej Akademii w celu reanimacji. Ciało było jednak zbyt zniszczone i nawet mroczna magia nie mogła pomóc. Wymyślono jednak nowy sposób. Urgot otrzymał nowe, stworzone w laboratoriach ciało pół maszyny, pół człowieka, ożywione za sprawą nekromancji. Urgot w nowym, potwornym ciele postanowił przystąpić do League of Legend aby odnaleźć człowieka, który go zgładził.Urgot Statystyki

Obrażenia 48 (+3.6 / na level)
Zdrowie 437 (+89 / na level)
Mana 220 (+55 / na level)
Prędkość ruchu 335
Pancerz 15 (+3.3 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+0 / na level)
Regeneracja zdrowia 5.5 (+0.6 / na level)
Regeneracja many 7.5 (+0.65 / na level)

Urgot