Tryndamere

Tryndamere

Tryndamere pochodzi z jednego z barbarzyńskich plemion żyjących na północnych pustkowiach. Od lat młodości wykazywał się dużą biegłością w walce i wszyscy spodziewali się, że zostanie jednym z najsilniejszych wojowników klanu. Pewnego roku cały klan Tryndamere wyruszył w wędrówkę na południe, do obszarów położonych pomiędzy Howling Marsh i Ironspike Mountains. Na swojej drodze barbarzyńcy spotkali grupę odzianych w długie, czarne szaty tajemnicznych mężczyzn. Ich odzienie zdobił niepokojący symbol czaszki jakiegoś nieznanego zwierzęcia.

Tryndamere Poradnik (wkrótce)

Tryndamere Najlepsze Buildy (wkrótce)

Tryndamere nalegał aby ominąć mężczyzn i ruszać dalej w drogę, wódz uparł się jednak, ze chce z nimi porozmawiać. Jak tylko się zbliżył się tajemniczej grupy rozpoczęła się rzeź. Zabójcy z Noxus, gdyż stamtąd pochodzili dziwni mężczyźni wymordowali cały klan. Przetrwał tylko Tryndamere, który ukrył się pod ciałami swoich współplemieńców.

W sercu Tryndamere zagościło na stałe gorzkie pragnienie zemsty na noxiańczykach. Całe lata spędził w służbie różnych barbarzyńskich wodzów szkoląc swoje umiejętności walki. Przez ten czas zdobył wielu sojuszników i w końcu zjednoczył wszystkie barbarzyńskie plemiona w jedną wielką armię. W końcu przyłączył się League of Legends aby zdobyć wpływy i znaleźć nowy dom dla swojego ludu.Tryndamere Statystyki

Obrażenia 56 (+3.2 / na level)
Zdrowie 461 (+98 / na level)
Mana 100 (+0 / na level)
Prędkość ruchu 345
Pancerz 14.9 (+3.1 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+1.25 / na level)
Regeneracja zdrowia 7 (+0.9 / na level)
Regeneracja many 0 (+0 / na level)

Trydnamere