Trundle

Trundle

Trolle zawsze cieszyły się raczej niezbyt pochlebną opinią w Valoradn. Inne rasy uważają je za prymitywnych i niebezpiecznych kanibali. Z tego też powodu trolle wybierały na swoje siedliska odległe i odosobnione rejony. Ruhgosk to nazwa jednego z trollich plemion, w porównaniu do swoich kuzynów byli nieco bardziej rozwinięci i cywilizowani, oczywiście jak na Trolle. Wiele setek lat temu złu nekromanta Hakolin próbował uczynić z plemienia Ruhgosk swoich niewolników.

Trundle Poradnik (wkrótce)

Trundle Najlepsze Buildy (wkrótce)

Walka trolli z nekromantą trwała długo i była wyjątkowo zażarta. W końcu, ponosząc duże straty trolle wygnały złego maga ze swoich ziem. Zanim jednak uciekła Hakolin rzucił na całę plemię potężną klątwe, sprowadzają chorobę podobną do trądu. Dzięki swoim naturalnym zdolnością regeneracyjnym trolle nie umierają od choroby ale ich ciało jest w ciągłym rozkładzie. Biedne stworzenia gniją za życia.

Po latach jeden z szamanów stwierdził, że da się przenieść klątwę na tylko jednego członka plemienia. Reszta byłaby wolna, wybraniec cierpiał by jednak okropne męki. W końcu urodził się Troll, który był w stanie unieść takie brzemię. Trundle był obdarzony ogromnymi zdolnościami regeneracyjnymi, które pozwalały znosić chorobę. Po osiągnięciu pełnoletności Trundle zgodził się wziąć na siebie klątwę całego klanu. Od tego momentu jego ciało wygląda potwornie, całe płaty na przemian gniją i odrastają, powodując ciagłe cierpienie. Trundle dołączył do League of Legends w nadziei, że znajdzie się ktoś kto ściągnie z niego klątwę.Trundle Statystyki

Obrażenia 54.66 (+3 / na level)
Zdrowie 455 (+96 / na level)
Mana 206 (+45 / na level)
Prędkość ruchu 350
Pancerz 19 (+2.7 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+1.25 / na level)
Regeneracja zdrowia 8 (+0.85 / na level)
Regeneracja many 6.9 (+0.6 / na level)

Trundle