Skarner

Skarner

Brackerni to starożytna rasa magicznych istot, które od setek lat zamieszkiwały Dolinę Odyna. Brackerni potrafili za pomocą magii ziemi wiązać swoją energię życiową z kryształami. Prze lata bronili oni Doliny, zamieszkujących ją stworzeń i magicznych, kryształów, które ją wypełniały. Taki stan rzeczy trwał aż do wybuchu Wojny Run. W okolicy Doliny Odyna rozgorzała wielka bitwa, ciskane w jej trakcie chaotyczne zaklęcia skaziły kryształy w Dolinie.

Skarner Poradnik (wkrótce)

Skarner Najlepsze Buildy (wkrótce)

Brackerni związani z kryształami zaczęli chorować i umierać w wyniku magicznej skazy. Magia ziemi i kryształów nie była w stanie ich uratować. Wtedy plemię podjęło decyzję o hibernacji. Wszyscy Brackerni mieli zejść pod ziemię i zapaść w hibernację na tak długo, aż skażenie zniknie.

Bliżej powierzchni mieli hibernować najsilniejsi i najsprytniejsi wojownicy. Oni mieli obudzić się jako pierwsi i zbadać czy czy można obudzić resztę. Pech chciał że prowadzone setki lat później prace górnicze zbudziły przedwcześnie jednego z Brackenów. Był to właśnie Skarner. Początkowo wpadł w szał i zaatakował górników, po chwili doszedł jednak do siebie i zorientował się, że od wojny minęło wiele lat, a sytuacja nieco się poprawiła. Niestety świat nie był jeszcze gotowy na ponowne przyjęcie jego plemienia. Skarner postanowił jednak przyłączyć się do League of Legends aby szybciej usunąć z Valoranu złą magię i oczyścić go na tyle by jego plemię mogło się zbudzić.Skarner Statystyki

Obrażenia 54.1 (+4.2 / na level)
Zdrowie 440 (+96 / na level)
Mana 205 (+40 / na level)
Prędkość ruchu 345
Pancerz 19 (+3.8 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+1.25 / na level)
Regeneracja zdrowia 7.5 (+0.85 / na level)
Regeneracja many 6.45 (+0.45 / na level)

Skarner