Shyvana

Shyvana

Shyvana pochodzi ze związku pomiędzy człowiekiem, a smokiem. Będąc mieszańcem od najmłodszych lat cierpiała szykany i prześladowania. Jej ojciec, smok, został wygnany i razem z córką przez lata tułali się po świecie. Zostali najemnikami, którzy wynajmowali swoje smocze moce w przeróżnych wojnach i konfliktach. Lata tułaczki i niezliczone bitwy zahartowały Shyvane i sprawiły, że stała się świetną wojowniczką.

Shyvana Poradnik (wkrótce)

Shyvana Najlepsze Buildy (wkrótce)Po latach walk ojciec Shyvany poległ w walce z innym smokiem. Zrozpaczona i wściekła Shyvana rzuciła się na zabójce ojca i zdołała go poważnie zranić Smok uciekł uleczyć swoje rany, a Shyvana ruszyła jego śladem. Po drodze natknęła się na grupę ludzi tropiących tego samego smoka. Oddział ten dowodzony był przez Jarvana IV księcia Demacii. Mimo że obie strony sobie nie ufały postanowili połączyć siły przeciw wspólnemu wrogowi.

 

Osaczyli smoka i wszyscy walczyli dziennie. W końcu oddział Jarvana powalił smoka, a Shyvana zadała mu ostateczny cios wyrywając bestii serce. Jarvan będąc po wrażeniem umiejętności Shyvany zaproponował jej miejsce w szeregach swojej elitarnej gwardii. Shyvana chciał po latach tułaczki, w końcu mieć miejsce które mogłaby nazwać domem przystała więc na propozycję księcia. Od tego czasu służy my wiernie i lojalnie chcąc odpłacić za to co dał jej książę.

Shyvana Statystyki

Obrażenia 55 (+3.4 / na level)
Zdrowie 435 (+95 / na level)
Mana 100 (+0 / na level)
Prędkość ruchu 350
Pancerz 18 (+3.35 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+1.25 / na level)
Regeneracja zdrowia 7.25 (+0.8 / na level)
Regeneracja many 0 (+0 / na level)

Shyvana League of Legends