Darius

Darius

Darius to brat pełnego pychy, sadystycznego kata Dravena, stanowi jednak jego przeciwieństwo. Darius jest symbolem siły i potęgi na terenach miasta państwa Noxus. Jest on najpotężniejszym żołnierzem noxiańskiem armii i symbolem bohaterstwa. W dzieciństwie Darius i młodszy Draven zostali sierotami. Na barkach młodego Dariusa spoczęło brzemię walki o byt. Życie dało mu w kość i sprawiło że musiał być twardy i nieustępliwy.

Darius Poradnik (wkrótce)

Darius Najlepsze Buildy

W momencie gdy jako młodzieniec dołączył do szeregów noxiańskiej armii dorównywał już zaprawionym w boju weteranom. Pierwszy poważny tekst jego odwagi miał miejsce w czasie bitwy z wojskami Demacii. Dowódca oddziału Dariusa zarządził odwrót, ten jednak uznał to za tchórzostwo. Pozbawił dowódcę głowy i poprowadził zszokowanych żołnierzy Noxus do zwycięstwa, mimo przewagi wroga.

 

 

Korzystając z odniesionego zwycięstwa Darius zgromadził resztę wojsk Noxus i spustoszył ziemie Damacii. Następnie powrócił do ojczyzny i postanowił zrobić porządek z jej skorumpowanymi władzami. Odsunął od władzy przekupnych, słabych szlachciców i sprzymierzył się z Wielkim Taktykiem Jericho Swain ‚em. Darius nadal próbuje zjednoczyć swoją ojczyznę pod sztandarami dawnej Noxiańskiej potęgi.

Darius Statystyki

Obrażenia 50 (+3.5 / na level)
Zdrowie 426 (+93 / na level)
Mana 200 (+37.5 / na level)
Prędkość ruchu 340
Pancerz 20 (+3.5 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+1.25 / na level)
Regeneracja zdrowia 8.25 (+0.95 / na level)
Regeneracja many 6 (+0.35 / na level)

Darius League of Legends