Aatrox – Ostrze Darkinów

Aatrox – Ostrze Darkinów

Po niedawnym wprowadzeniu Lissandry, Riot zapowiada nam nowego bohatera, który z pewnością niedługo dołączy do nas na Polach Sprawiedliwości. Aatrox to żądny krwi wojownik, który wkracza do świata League of Legends. Jego umiejętności kosztują go zdrowie, podobnie jak niedawno wprowadzonego Zac-a oraz dobrze znanego nam Dr Mundo. Według twórców gry postać przeznaczona będzie na górną aleje, jednak jak będzie w rzeczywistości to z pewnością zweryfikują gracze.

Opis umiejętności:
Studnia Krwi(passive) – Część kosztów zdrowia przechowywane jest w Studni Krwi. Gdy Aatrox nie walczy, studnia wysycha. Gdy postać straci całość punktów zdrowia, może je zregenerować o wartość życia przechowywaną w Studni Krwi.

 

Mroczny Lot – Aatrox wzbija się w powietrze i uderza w wybrane miejsce. Przeciwnicy znajdujący się w zasięgu zostają podrzuceni w górę oraz otrzymują obrażenia.

 

Żądza Krwi – Aatrox leczy się co trzeci uderzenie. Aktywowanie Żądzy Krwi powoduje włączenie Ceny Krwi. Cena Krwi – co trzeci atak zadaje dodatkowe obrażenia zamiast leczyć Aatrox-a. Aatrox traci zdrowie w zależności od zadanych obrażeń.

 

Ostrza Udręki – Aatrox atakuje w lini, zadając obrażenia oraz spowalniając wrogów. Jeśli trafi przeciwnika, odnawia mu to nieco zdrowia.

 

Maskara – po aktywowaniu Aatrox zadaje obrażenia wrogą w około. Na czas trwania umiejętności zyskuję również premie do zasięgu oraz szybkości ataku. Ta umiejętność nie kosztuje Aatrox-a zdrowia.