Talon

Talon

Talon był jednym z najlepszych złodziei w Noxus. Przez lata cenił sobie niezależność i pracował sam. Utrzymywał się na powierzchni noxiańskiego półświatka dzięki niebywałym umiejętnościom walki oraz wrodzonemu sprytowi. Wielokrotnie przeróżne organizacje przestępcze z Noxus nasyłały na Talona zabójców. Przedstawiali oni ultimatum albo przyłączysz się do naszej Gildii albo zginiesz. Ciała najemnych zabójców znajdowano później w fosie Noxus.

Talon Poradnik (wkrótce)

Talon Najlepsze Buildy (wkrótce)

Z czasem ataki i naciski ze strony różnych organizacji stawały się coraz bardziej uporczywe i niebezpieczne. Każdy chciał pozyskać talenty Talona dla swojej Gildii. W końcu Talon spotkał silniejszego przeciwnika, jeden z zabójców rozbroił go po ciężkiej walce. Okazało się, że zabójcą tym jest generał Du Couteau. Miał on dla Talona propozycję nie do odrzucenia, służba dla Noxus lub śmierć. Talon zgodził się i przez całe lata wykonywał dla generała przeróżne zadania i misje. Mimo że początkowo przymuszony siłą z czasem Talon nawiązał z generałem specyficzną więź. Gdy generał zniknął bez śladu Talon postawił sobie za cel odnalezienie go.

Jego poszukiwania doprowadziły go do League of Legends. To właśnie tam Talon spodziewa się znaleźć ludzi stojących za zniknięciem generała.Talon Statystyki

Obrażenia 50 (+3.1 / na level)
Zdrowie 440 (+85 / na level)
Mana 260 (+40 / na level)
Prędkość ruchu 350
Pancerz 17 (+3.5 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+1.25 / na level)
Regeneracja zdrowia 7.25 (+0.75 / na level)
Regeneracja many 6.75 (+0.5 / na level)

Talon LoL