Singed

Singed

Singed pochodzi z rodziny alchemików Zaun, którzy parają się tym zajęciem od setek lat. Już od najmłodszych lat Singed wykazał niebywały talent do opracowywania i tworzenia magicznych mikstur. Szybko okazało się, że umiejętnościami alchemicznymi przewyższa nie tylko swoich rówieśników ale także dużo starszych i bardziej doświadczonych alchemików. W tej sytuacji nikogo nie zdziwił fakt, że owiany złą sławą Warwick wybrał Singeda na swojego ucznia.

Singed Poradnik (wkrótce)

Singed Najlepsze Buildy (wkrótce)

Singed móg wypróbować swoje niszczycielskie mikstury w czasie wojny, którą Noxus wydało Ionii. Singed nigdy nie przejmował się niszczycielskimi efektami swoich mikstur. Dla niego liczyła się tylko praca i przygotowywanie kolejnych niszczycielskich mikstur. To własnie niedokończona mikstura pomysłu Singeda ściagnęła na jego pana Warwicka klątwę wilkołaka przemieniając go w straszliwą bestię.
Gdy Singedowi zabrakło królików doświadczalnych do testowania mikstur zaczął robić to na sobie samym. Z czasem jego ciało zostało potwornie zdeformowane i zniszczone przez setki różnych alchemicznych wywarów. Zyskało ono jednak również ogromną odporność na czynniki zewnętrzne. Nerwy Singeda obumarły, a ciało się zakonserwowało. Po tym jak w Valoranie zapanował kruchy pokój wprowadzony przez Leage of Legends Singed od razu wybrał areny Field of Justice jako miejsce do trenowania swoich umiejętności.

Singed Statystyki

Obrażenia 56.65 (+3.375 / na level)
Zdrowie 405 (+82 / na level)
Mana 215 (+45 / na level)
Prędkość ruchu 345
Pancerz 18 (+3.5 / na level)
Blokowanie zaklęć 30 (+0 / na level)
Regeneracja zdrowia 7.1 (+0.55 / na level)
Regeneracja many 6.6 (+0.55 / na level)

Singed League of Legends